Споредете до 4 продукти:

Sailun SAR1 205/75 R17.5 124/122M

205/75 R17.5 124/122M
Sailun
Sailun

Sailun SAR1205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655465204
ЕУ Етикета:
C
D
69 dB

Највисока цена:  185,3 €

Цена по парче

185,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот