Споредете до 4 продукти:

Sailun S 913A 315/80 R22.5 156/153K

315/80 R22.5 156/153K
Sailun
Sailun

Sailun S 913A315/80 R22.5 156/153K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/153
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655438628
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  362,40 €

Цена по парче

362,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот