Споредете до 4 продукти:

Sailun S 911 13 R22.5 156/150K

Sailun S 911
Sailun S 911
Sailun S 911
Sailun S 911
Sailun

Sailun S 91113 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655418101
ЕУ Етикета:
E
A
76 dB

Највисока цена:  319,40 €

Цена по парче

319,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот