Споредете до 4 продукти:

Sailun S 825 385/65 R22.5 160K

Sailun S 825
Sailun S 825
Sailun S 825
Sailun

Sailun S 825385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655420746
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  342,40 €

Цена по парче

342,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот