Споредете до 4 продукти:

Sailun S 815 315/80 R22.5 156/150L

Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun

Sailun S 815315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655421286
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  354,3 €

Цена по парче

354,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот