Споредете до 4 продукти:

Sailun S 815 275/70 R22.5 148/145K

Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun

Sailun S 815275/70 R22.5 148/145K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655418132
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  363,70 €

Цена по парче

363,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 70,86 €

Назад кон врвот