Споредете до 4 продукти:

Sailun S 815 13 R22.5 156/150L

Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun

Sailun S 81513 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
ЕУ Етикета:
C
A
76 dB

Највисока цена:  422,50 €

Цена по парче

422,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 60,27 €

Назад кон врвот