Споредете до 4 продукти:

Sailun S 815 13 R22.5 156/150L

Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun

Sailun S 81513 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655418095
ЕУ Етикета:
C
A
76 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот