Споредете до 4 продукти:

Sailun S 815 11 R22.5 148/145L

Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun S 815
Sailun

Sailun S 81511 R22.5 148/145L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
L
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  319,40 €

Цена по парче

319,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот