Споредете до 4 продукти:

Sailun S 711 315/80 R22.5 156/150K

Sailun S 711
Sailun S 711
Sailun

Sailun S 711315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655414653
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  398,70 €

Цена по парче

398,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 62,55 €

Назад кон врвот