Споредете до 4 продукти:

Sailun S 711 13 R22.5 156/150K

Sailun S 711
Sailun S 711
Sailun S 711
Sailun

Sailun S 71113 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655406238
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  341,50 €

Цена по парче

341,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот