Споредете до 4 продукти:

Sailun S 702 315/70 R22.5 154/150L

Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun

Sailun S 702315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655421071
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот