Споредете до 4 продукти:

Sailun S 702 295/80 R22.5 152/148M

Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun

Sailun S 702295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655408973
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  316,50 €

Цена по парче

316,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот