Споредете до 4 продукти:

Sailun S 702 285/70 R19.5 145/143M

Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun

Sailun S 702285/70 R19.5 145/143M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
145/143
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655408782
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  258,50 €

Цена по парче

258,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот