Споредете до 4 продукти:

Sailun S 702 235/75 R17.5 143/141K

Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun

Sailun S 702235/75 R17.5 143/141K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655407877
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  171,00 €

Цена по парче

171,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,72 €

Назад кон врвот