Споредете до 4 продукти:

Sailun S 702 215/75 R17.5 126/124M

Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun

Sailun S 702215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655407495
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  154,10 €

Цена по парче

154,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,82 €

Назад кон врвот