Споредете до 4 продукти:

Sailun S 702 205/75 R17.5 124/122L

Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun S 702
Sailun

Sailun S 702205/75 R17.5 124/122L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655406269
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  162,90 €

Цена по парче

162,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 15,86 €

Назад кон врвот