Споредете до 4 продукти:

Sailun S 701 315/70 R22.5 154/150L

Sailun S 701
Sailun S 701
Sailun S 701
Sailun

Sailun S 701315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655421064
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  326,40 €

Цена по парче

326,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот