Споредете до 4 продукти:

Sailun S 696 445/45 R19.5 160J

Sailun S 696
Sailun S 696
Sailun S 696
Sailun

Sailun S 696445/45 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
445
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959655408799
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  404,00 €

Цена по парче

404,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот