Споредете до 4 продукти:

Sailun S 696 435/50 R19.5 160J

Sailun S 696
Sailun S 696
Sailun S 696
Sailun S 696
Sailun

Sailun S 696435/50 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
435
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959655408805
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  379,20 €

Цена по парче

379,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот