Споредете до 4 продукти:

Sailun S 696 385/55 R22.5 160K

Sailun S 696
Sailun S 696
Sailun

Sailun S 696385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655420753
ЕУ Етикета:
D
A
76 dB

Највисока цена:  565,4 €

Цена по парче

565,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот