Споредете до 4 продукти:

Sailun S 629 385/55 R22.5 160K

Sailun S 629
Sailun S 629
Sailun

Sailun S 629385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655420760
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  359,60 €

Цена по парче

359,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот