Споредете до 4 продукти:

Sailun S 629 315/80 R22.5 156/150L

Sailun S 629
Sailun S 629
Sailun

Sailun S 629315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655421279
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот