Споредете до 4 продукти:

Sailun S 629 315/70 R22.5 154/150L

Sailun

Sailun S 629315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655421057
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  330,8 €

Цена по парче

330,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот