Споредете до 4 продукти:

Sailun S 629 295/80 R22.5 154/149M

Sailun S 629
Sailun S 629
Sailun S 629
Sailun

Sailun S 629295/80 R22.5 154/149M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/149
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655428452
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  316,50 €

Цена по парче

316,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот