Споредете до 4 продукти:

Sailun S 629 285/70 R19.5 146/144L

Sailun S 629
Sailun S 629
Sailun

Sailun S 629285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655420722
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  254,90 €

Цена по парче

254,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот