Споредете до 4 продукти:

Sailun S 629 11 R22.5 148/145M

Sailun S 629
Sailun S 629
Sailun

Sailun S 62911 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655409222
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  310,80 €

Цена по парче

310,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот