Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T3 275/70 R16 114T

Sailun

Sailun Ice Blazer WS T3275/70 R16 114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  136,4 €

Цена по парче

136,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот