Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T3 275/65 R18 116T

Sailun

Sailun Ice Blazer WS T3275/65 R18 116T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  192,2 €

Цена по парче

192,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,62 €

Назад кон врвот