Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T3 235/75 R16 108T

Sailun Ice Blazer WS T3
Sailun Ice Blazer WS T3
Sailun Ice Blazer WS T3
Sailun

Sailun Ice Blazer WS T3235/75 R16 108T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  115,70 €

Цена по парче

115,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,00 €

Назад кон врвот