Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T2 275/70 R18 125/122R

Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun

Sailun Ice Blazer WS T2275/70 R18 125/122R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
125/122
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  168,60 €

Цена по парче

168,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 12,95 €

Назад кон врвот