Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T2 255/70 R18 113S

Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun

Sailun Ice Blazer WS T2255/70 R18 113S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655412659
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
73 dB

Највисока цена:  154,70 €

Цена по парче

154,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 12,95 €

Назад кон врвот