Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer Alpine Plus 155/80 R14 79T

155/80 R14 79T
Sailun
Sailun

Sailun Ice Blazer Alpine Plus155/80 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655443738
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  44,10 €

Цена по парче

44,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,86 €

Назад кон врвот