Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer Alpine Plus 155/70 R14 75T

155/70 R14 75T
Sailun
Sailun

Sailun Ice Blazer Alpine Plus155/70 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655443707
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  42,10 €

Цена по парче

42,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,86 €

Назад кон врвот