Споредете до 4 продукти:

Sailun CityConvoy 275/70 R22.5 148/145J

Sailun CityConvoy
Sailun CityConvoy
Sailun

Sailun CityConvoy275/70 R22.5 148/145J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959655414516
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  346,30 €

Цена по парче

346,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 62,55 €

Назад кон врвот