Споредете до 4 продукти:

Sailun Atrezzo ZSR 295/40 ZR22 112Y

Sailun Atrezzo ZSR
Sailun Atrezzo ZSR
Sailun

Sailun Atrezzo ZSR295/40 ZR22 112Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6959655423983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  118,10 €

Цена по парче

118,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,04 €

Назад кон врвот