Споредете до 4 продукти:

Sailun Atrezzo ZSR 195/40 ZR16 80W

Sailun

Sailun Atrezzo ZSR195/40 ZR16 80W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
195
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
W
EAN:
6959655409147
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  61,5 €

Цена по парче

61,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот