Споредете до 4 продукти:

Royal Performance 235/35 R19 91W

Royal Performance
Royal Performance
Royal Performance

Royal

Royal Performance235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Royal
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6971594105935
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  48,20 €

Цена по парче

48,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,07 €

Назад кон врвот