Споредете до 4 продукти:

Rotalla XSport F110 285/50 R20 116V

Rotalla

Rotalla XSport F110285/50 R20 116V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460902133
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  202,5 €

Цена по парче

202,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот