Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 175/55 R15 77T

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130175/55 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914624
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот