Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 265/30 R19 93W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01265/30 R19 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460909576
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  86,2 €

Цена по парче

86,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот