Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 255/35 R18 94W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01255/35 R18 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460909873
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  87,6 €

Цена по парче

87,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот