Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RU01 215/40 R18 89W

Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla Setula S-Race RU01
Rotalla

Rotalla Setula S-Race RU01215/40 R18 89W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460921820
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  110 €

Цена по парче

110 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,54 €

Назад кон врвот