Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 275/55 R20 117W

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+275/55 R20 117W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460921950
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  134 €

Цена по парче

134 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот