Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula S-Race RS01+ 265/45 R20 108Y

Rotalla

Rotalla Setula S-Race RS01+265/45 R20 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460921912
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот