Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 245/45 R18 100Y

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6958460916031
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот