Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 235/35 R19 91W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915867
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  73,8 €

Цена по парче

73,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот