Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 225/60 R17 103V

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03225/60 R17 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460915843
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  79,6 €

Цена по парче

79,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот