Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 215/45 R17 91W

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460915591
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  94,5 €

Цена по парче

94,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот