Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 195/65 R15 91H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460900283
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  60 €

Цена по парче

60 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот